Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 SITA KURS JEZYKA ANGIELSKIEGO [PL]

SITA KURS JEZYKA ANGIELSKIEGO [PL]
Kategoria: »
Dodane: 28/12/2018
Rozmiar: 2.51 GB
Uploader: koryto (1)
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 424
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
SITA - CAŁY KURS ANGIELSKIEGO (KSIĄŻKA JPG + MP3)


SITA - SZYBKA NAUKA JĘZYKÓW

W stanie relaksu uaktywnia się prawa półkula mózgu człowieka oraz obie półkule lepiej współpracują ze sobą. Dzięki temu znacząco poprawia się zdolność percepcji, szybkość przeniesienia informacji do pamięci długotrwałej oraz utrwalenie ich w pamięci. Dzięki temu zapamiętujesz szybciej i trwalej.


Zapamiętaj!

Udowodniono, że ucząc się języków obcych metodą SITA, średnie tempo nauki to 1138 trwale zapamiętanych słów i zwrotów w ciągu tygodniowego intensywnego kursu.Język angielski- poziom podstawowy cz. I

Tematy lekcji: Co u Ciebie słychać?, Cześć, Rozmowy telefoniczne, List do Nelly, Zakupy, Nowy dom, Urlopy, Lekcja w szkole wieczorowej, W biurze podróży, Na dworcu.

Gramatyka: to be, tworzenie liczby mnogiej, wyrazy pytające, forma -ing, Simple Present, liczebniki główne, Simple Future, Simple Past, zaimki zwrotne, stopniowanie przymiotników, "anybody", "somebody", czasowniki posiłkowe.

Ilość słów i zwrotów - 828 (bez słów i zwrotów umieszczonych w gramatyce).
Czas nagrania ok 40 minutJęzyk angielski- poziom podstawowy cz. II
Tematy lekcji: U lekarza, W banku, Zajęcia na wieczór, W restauracji, W teatrze, Zaproszenia, Jak korzystać z środków komunikacji, Na komisariacie policji, Na stacji benzynowej, U fryzjera, W drogerii, Obiad u Bartonów, Czas wolny, Rozmowa o najświeższych wiadomościach, Wycieczka po Londynie.

Gramatyka: Present Perfect, zaimki dzierżawcze, zaimki wskazujące, strona bierna, Past Perfect, would, zaimki twierdzące, zaimki przeczące, Gerund (ing), going to.

Ilość słów i zwrotów - 761 (bez słów i zwrotów w gramatyce).
Czas nagrania ok 40 minut
Język angielski- poziom średnio-zaawansowany cz. I

Tematy lekcji: Opinie na temat wpływu środków masowego przekazu, Prywatne i państwowe stacje nadawcze, Komputer w naszym codziennym życiu, Jak starać się o pracę, Zbrodnia i przemoc, Zanieczyszczenie środowiska jest sprawą każdego z nas, Wrażenia z Anglii, Rozważania o starzeniu się, W poszukiwaniu nowego domu.

Gramatyka: przymiotnik czy przysłówek, zdania względnie określające, Past Continous, strona bierna w czasie przeszłym, użycie imiesłowu zamiast zdania względnego, przedimek określony, mowa zależna, ułomne czasowniki modalne.

Ilość słów i zwrotów - 644 (bez słów i zwrotów w gramatyce).
Czas nagrania ok 40 minut
Język angielski- poziom średnio-zaawansowany cz. II

Tematy lekcji: Zmieniający się przemysł, Skutki bezrobocia, Sport i wypoczynek, Geografia, Biblioteka, Transport, Niedole konsumentów, Teatr, Rząd, Urlop.

Gramatyka: liczebniki porządkowe, wyrazy określające liczbę i ilość, nazwy krajów i miejscowości, zaimek nieokreślony one, kolejność czasów w zdaniach warunkowych, So, Neither/Nor, strona bierna w czasie przyszłym, to want.

Ilość słów i zwrotów - 626 (bez słów i zwrotów w gramatyce).
Czas nagrania ok 40 minutJęzyk angielski- Let's Talk Bussines cz. I

Słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy.

Tematy lekcji: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, W dziale sprzedaży, Zagrożenie strajkiem, Problemy z wewnętrznym bezpieczeństwem, Poszukiwanie nowego rynku, Scedowanie odpowiedzialności, Wypadek w fabryce, Wejście na rynek amerykański.Język angielski- Let's Talk Bussines cz. II

Słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy.

Tematy lekcji: Zajęcie się reklamacją, Rozmowy z kandydatami do pracy, Wypadki się zdarzają, Rewolucyjny przełom, Przygotowanie do targów, Problemy finansowe, Problemy rodzinne, Na targach handlowych, Zmiana przywództwa, Ostateczny termin.Język angielski- Idiomy cz. I

Tematy lekcji: W kuchni, Na dworcu kolejowym, W biurze, W pokoju, W banku, U dentysty, W hotelu, Wypadek drogowy, U chirurga.

Ilość słów i zwrotów - 250
Czas nagrania ok 40 minutJęzyk angielski- Idiomy cz. II

Tematy lekcji: W agencji podróży, Na lotnisku, Na plaży, W pubie, W biurze, W domu, W restauracji, Na ulicy.

Ilość słów i zwrotów - 250
Czas nagrania ok 40 minut
We wszystkich kursach znajdują się zeskanowane książki.
Szczegóły torrenta
Tracker http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » [Zgłoś błąd]
Dodane 28-12-2018
Podziękowali:
5 użytkowników 
[ Pokaż ]
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Sita Angielski.rar 2.51 GB
1 plik
Brak komentarzy...
Kürzeste Entfernung | Examining the Lack of Application of Path Goal Theories of Leadership in Corporate Panama. | Halloween full hd download 1080p