Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 PrivaZer 3.0.43.0 For Donors + keygen [exe]

PrivaZer 3.0.43.0 For Donors + keygen [exe]
Kategoria: »
Dodane: 24/12/2018
Rozmiar: 7.36 MB
Uploader: januszek1990 (1)
seed(ów): 0
leecher(ów): 1
Pobrane: 167
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
PrivaZer to bezpłatny program, dbający o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika. Aplikacja usuwa wszelkie ślady jakie tworzą się i zostają w komputerze w trakcie surfowania po Internecie, a także dokładnie oczyszcza dysk twardy z nieużywanych i niepotrzebnych danych.
PrivaZer to skuteczne narzędzie do skanowania, wykrywania i usuwania wszelkich śladów po surfowaniu po Internecie. Dokładnie skanuje najważniejsze lokacje na dysku twardym, w tym między innymi plik MFT (Master File Table), rejestr systemowy, katalogi tymczasowe, pamięć systemową, pobrane i zainstalowane aplikacje w systemie operacyjnym, a także lokacje oraz elementy związane z przeglądarkami internetowymi (cookies, historia przeglądanych stron, Appcache, HTML5 Storages).

Program obsługuje nie tylko zamontowane dyski twarde w komputerze, ale również zewnętrzne napędy HDD, pendrive`y, karty pamięci, odtwarzacze MP3 oraz urządzenia sieciowe typu NAS. Oprócz tego optymalizuje i przyśpiesza działanie zainstalowanych przeglądarek internetowych (poprawia błędy i oczyszcza profile), naprawia błędy w rejestrze systemowym oraz czyści pozostałości w plikach MFT, zwiększając wydajność systemu operacyjnego. Po zakończeniu procesu skanowania i usuwania, program wyświetla szczegółowe wyniki, podając dokładną listę plików i innych danych, które zostały całkowicie usunięte z dysku twardego.
Szczegóły torrenta
Tracker http://open.acgtracker.com:1096/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » [Zgłoś błąd]
Dodane 24-12-2018
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
PrivaZer_for_donors.exe 7.15 MB
PDK.zip 209.55 KB
Info.txt 1.54 KB
License.txt 0.04 KB
4 plików
Brak komentarzy...
Lampada Led T15 Retromarcia 30SMD Luci Canbus No Errore W16 Bianco 12V Auto | Meisten gebote | Women's Clothing