Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 GenoPro 2018 (PL) (Patch) [PairetBoy]

GenoPro 2018 (PL) (Patch) [PairetBoy]
Kategoria: »
Dodane: 31/12/2018
Rozmiar: 5.95 MB
Uploader: Usunięty
seed(ów): 6
leecher(ów): 3
Pobrane: 87
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
GenoPro to rozbudowany program do budowy graficznych drzew genealogicznych w postaci genogramów wyposażony w mechanizm tworzenia tabelarycznych raportów i statystyk na temat rodziny, dostępny w polskiej wersji językowej.
Pracę z GenoPro rozpoczynamy od czystej kartki, na którą możemy nanosić kolejne osoby, a następnie łączyć je w pary i dodawać potomstwo. Jeśli nie odpowiada nam ręczne dodawanie osób i relacji pomiędzy nimi, możemy skorzystać z funkcji Asystent rodziny, która od razu na podstawie wpisanych w kreatorze danych wygeneruje odpowiednie obiekty w genogramie.

Tym co wyróżnia program od wielu konkurencyjnych aplikacji jest niesamowicie duża ilość danych, jakimi możemy opisać poszczególne osoby czy relacje. Przykładowo do każdej osoby możemy zanotować daty chrztu, rodziców chrzestnych czy miejsce urodzenia, a nawet długość ciąży czy lekarza odbierającego poród ? aplikacja oferuje do tego dedykowane pola, które potem można przeszukiwać i na podstawie których generowane są raporty. Podobnie zanotujemy miejsce i przyczynę śmierci, a nawet miejsce pochówku. Program samodzielnie wylicza również wiek wszystkich osób, żyjących i zmarłych. Relacje także oferują wiele opcji: począwszy od małżeństw (z podziałem na cywilne i wyznaniowe) przez konkubinaty po związki partnerskie, od potomków biologicznych po dzieci adoptowane i przysposobione. Relacje te możemy również szczegółowo opisywać (daty ceremonii, przyczyny ustania związku). Wielokrotne małżeństwa tej samej osoby, których rezultatem było kilkoro dzieci nie stanowią dla GenoPro problemu.

Po stworzeniu drzewa i uzupełnieniu możliwie dużej ilości informacji możemy skorzystać z części raportowej GenoPro. Oprócz wygenerowania pełnego drzewa w HTML w formie przypominającej Wiki możliwe jest także wyświetlenie wybranych danych w postaci tabel. Dzięki temu możemy na przykład przejrzeć wszystkie małżeństwa i sprawdzić, czy wpisaliśmy poprawne daty ich zawarcia. GenoPro obsługuje także import oraz eksport wszystkich danych do formatu GEDCOM, a także eksport do formatu XML, MetaFile lub pliku tekstowego.

System operacyjny:
Windows XP / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10
32/64

Producent:
GenoPro Inc.
http://www.genopro.com/pl/

[Oryginalny obrazek]

[Oryginalny obrazek]

[Oryginalny obrazek]


Szczegóły torrenta
Tracker http://tracker.electro-torrent.pl/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » [Zgłoś błąd]
Dodane 31-12-2018
Podziękowali:
2 użytkowników 
[ Pokaż ]
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
genopro.v3.0.0.7-patch.exe 76.00 KB
InstallGenoPro.exe 5.87 MB
2 plików
Brak komentarzy...
Watch movie | BRD / BUND MiNr Block 69 ** einwandfreie postfrische Erhaltung | Play Movie